PRZEPYCHANIE KANALIZACJI. Każdy z nas mieszkający w domku jednorodzinnym, w budynku mieszkalnym wielorodzinnym  boryka się raz na jakiś czas  z problemem  zapchanej kanalizacji. Przepychanie rur kanalizacyjnych jest zdecydowanie trudniejsze od  czyszczenia syfonów zlewowych czy umywalkowych.

Kiedy wiemy ze cos zaczyna sie dziać z naszą kanalizacją ? .Jeszcze woda nie stoi w zlewie jeszcze nie trzeba przepychać rur, ale zaczyna coś w naszych rurach dziwnie bulgotać czy brzydko pachnieć , jest to znak ze lada dzień może spotkać nas niemiła niespodzianka.

Od czego zacząć aby uniknąć powodzi w domu albo przypychania się zlewu w święta. Czyścimy syfony jesli to nic nie da, próbujemy zlać pełen zlew wody powinno to pomóc przy krótkich podejściach kanalizacyjnych. Jeśli nie to zostaje przepychanie rur zawsze radze klientą by w miarę możliwości radzili sobie sami i najprostrzym sposobem jest spirala do przepychania kanalizacji ręczna, czasami pomaga czasami nie zależy kto kładł rury i ile dał  ostrych kolanek w podłodze. Ostrzegam też przed wlewaniem różnych specyfików do udrażniania rur trzeba to robić z głową bo w przeciwnym razie może się skończyc kłuciem posadzki. Nawet w takich sytuacjach spirala elektryczna może nie pomóc jak również wukoo, niektóre specyfiki żle użyte mogą stwardniec jak kamień gdy zator będzie w rurach zbyt duży.

NASZE POGOTOWIE KANALIZACYJNE DO PRZEPYCHANIA RUR CZY TO METODĄ WUKOO CIŚNIENIOWĄ CZY ELEKTRYCZNĄ SŁUŻY POMOCĄ GDYBYŚCIE PAŃSTWO SOBIE NIE DAWALI RADY. W NASZEJ OFERCIE JEST UDRAŻNIANIE RUR Z KORZENI Z TŁUSZCZU CZY NORMALNYCH ZAPCHAŃ RUR. NA ŻYCZENIE KLIENTÓW MOŻEMY SPRAWDZIĆ KANALIZACJĘ KAMERĄ NAMIERZYĆ JEJ PRZEBIEG, CZY ZOBACZYĆ JEJ STAN I OKREŚLIĆ PRZYCZYNĘ ZAPYCHANIA SIĘ RUR.

 

 

OBJAWY ZAPCHANIA SIE KANALIZACJI

15 lipca 2019

           792-06-08-12

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

SZCZECIN I OKOLICE   792-06-08-12

           792-06-08-12

przepychanierur@onet.pl

 

POGOTOWIE KANALIZACYJNE KONTAKT  792-06-08-12