Jako hydraulik - kanalarz :) działam w branży już przeszło 17 lat zajmując się czyszczeniem kanalizacji zewnętrznej i wewnętrznej. Swoje doświadczenie zbierałem latami. Powiem szczerze, że chyba mało mnie już może zaskoczyć, ale patrząc na rynek pracy brak fachowców i inwencję twórcze niektórych pseudo fachowców nie można się nudzić. Stwarzają oni nie tylko lokatorom ale i nam czasami trudny orzech do zgryzienia, dlatego też uważam, że tak naprawdę człowiek powinien uczyć się i poszerzać swoją wiedzę przez całe życie nawet w naszym zawodzie jakim jest czyszczenie przepychanie i udrażniania kanalizacji korzystając przy tym oczywiście z nowinek technologicznych.

Video inspekcja kanalizacji kamerą ridgid szczecin i okolicePrzepychanie kanalizacji pogotowie kanalizacyjne zczecin

 

Nasza firma jest firmą rodzinną. Jako pogotowie kanalizacyjne usuwamy zatory wszelkiego typu, począwszy od zwykłego zatkania do naprawdę trudnych sytuacji. Inwestując w sprzęt i korzystając z nowinek technologicznych rynku, jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej wymagających zadań. Zawsze staramy się też doradzić klientowi aby nie dochodziło do takich sytuacji które powodują naszą interwencję. Zapchana toaleta, zapchany zlew w kuchni, zapchany brodzik zapchana umywalka, zapchana wanna to nic miłego zwłaszcza jak w swojej toalecie widzi się i czuje coś co sprawia ze co mniej wytrzymalsi odwracają głowę i brzydko mówiąc robią w tył zwrot.


Pogotowie kanalizacyjne przepychanie rur spiralą elektryczną Pogotowie kanalizacyjne przepychanie rur szczecin i okolice

 

Przyczyny problemu z kanalizacjią inaczej mówiąc zapchania kanalizacji są różne:

 

- Przyczyną może być sam czas. Stare rury potrafią zarosnąć przez co nie ma dobrego spływu a co za tym idzie papiery i fekalia zbierają się w danym miejscu i powodują korek. Najlepszym sposobem na tego typu zatory jest wuko urządzenie które pod ciśnieniem czyści rurę. Gdy skamieliny w kanalizacji są już naprawdę duże można się poratować specjalnym łańcuszkiem i do tego można wykorzystać już spirale elektryczną która poczyści kanalizację rozbijając złogi na sciankach rury jednak zęby usunąć te złogi i tak trzeba będzie użyć wuka żeby je wyciągnąć z rury.

- Drugim powodem zatkań kanalizacji jest po prost fakt że ktoś coś wrzucił.

- Trzecim są bardzo długie podejscia kanalizacyjne i słabe spadki.

- Czwartym osadzając się tłuszcz w rurach.

- Piątym jest piasek w rurach przypadek ten jest bardzo częsty w miejscowościach nadmorskich tam gdzie zresztą zdaża nam się jeżdzić i jest to nasz rejon prac Rewal, Trzęsacz, Dziwnów, Dziwnówek, Pobierowo, Międzyzdroje.

- Szóstą przyczyną są korzenie wrastające w kanalizacje.

- Siódmą przyczyną powstania zatorów ostatnimi czasu jest inwencja twórcza pseudo fachowców.

 

 

W swojej pracy oprócz posiadanego doświadczenia wykorzystujemy :

- wuko maszynę ciśnieniową na samochodzie jak i przenośną firmy rothenberger - tam gdzie nie można wjechać samochodem.

- maszynę elektryczną renomowanej firmy rems która za pomocą spiral dołanczanych i odpowiednich końcówek sprawdza się usówaniu zatorów wszelkiego typu.

- maszynę prętową T-1000 spalinową polskiej firmy która służy do najcięższych prac wyrywania korzeni a nawet rozbijania betonu.

- maszyny do mniejszych średnic rur służących do udrażniania zapchanych kanalizacji w kuchni, umywalkach, brodzikach, itp.

PRZYCZYNY ZAPYCHANIA SIĘ KANALIZACJI

12 września 2018

           792-06-08-12

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

SZCZECIN I OKOLICE   792-06-08-12

           792-06-08-12

przepychanierur@onet.pl

 

POGOTOWIE KANALIZACYJNE KONTAKT  792-06-08-12