Brzydkie zapachy  z kanalizacji 

 

 Nasze Pogotowie kanalizacyjne wukoo Szczecin dysponuje specjalistyczną maszyną do zadymiania kanalizacji która za pomocą  wytworzonego dymu jest w stanie stwierdzić miejsce z którego wychodzą brzydkie zapachy namierzyć przebieg kanałów, sprawdzić szczelność zbiorników czy namierzyć nielegalne przyłącze.

 

Wykrywanie brzydkich zapachów z kanalizacji, namierzanie kanalizacji po wpuszczanym dymie Szczecin. Przepychanie rur Udrażnianie kanalizacji, namierzanie trasy kanału.

Metoda działania jest prosta dym wpuszczany jest do kanału dzięki niemu możemy znależć na przykład ukrytą studnię zasypaną ziemią czy uszkodzoną kanalizację.

 

Problem z brzydkim zapachem jest trudny do zdiagnozowania. Normalne sposoby czasami zawodzą a często nawet nie wiadomo czego i gdzie szukać zwłaszcza ,że powodów może być też kilka a za pomocą gęstego dymu jesteśmy w stanie znlezć drobną nieszczelność przez którą uchodzi fetor z kanalizacji ulicznej.

 

Dzięki zadymiarce oraz specjalistycznej kamerze ridgid z nadajnikiem jesteśmy w stanie namierzyć problem brzydkich zapachów trudnych do wizualnego zlokalizowania

 

W razie problemów zachęcamy do skorzystania z naszych usług  polecamy się  klientom indywidualnym, administracjom firmom sklepom wielko powierzchniowym, piekarniom, instytucjom użyteczności publicznej wszystkim którzy mają problem z kanalizacją.

 

 

Zadymianie Kanalizacji. Pogotowie kanalizacyjne Wukoo Szczecin 

30 sierpnia 2020

           792-06-08-12

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

SZCZECIN I OKOLICE   792-06-08-12

           792-06-08-12

przepychanierur@onet.pl

 

POGOTOWIE KANALIZACYJNE KONTAKT  792-06-08-12