Jednym ze sposobów czyszczenia kanalizacji jest wuko maszyna ciśnieiowa, która dzięki odpowiednim parametrom pompy wytwarza ciśnienie wody które czyści przepycha i udrażnia  kanalizację. Nasze Wuko jest niezawodne przy czyszczeniu kanalizacji z piasku tłuszczu z kamieni i innych zatorów.

 

Pracujemy  wukiem w Szczecinie, Ustowie, Gryfinie, Mierzynie, Dobrej Szczecińskiej, Bezrzeczu, Kliniskach Wielkich, Goleniowie, Goleniowskich Parkach Przemysłowych, Stargardzie jak również w Nad Morskich miejscowościach takich jak Międzyzdroje, Dziwnów, Dziwnówek, Międzywodzie,Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica Mrzeżyno Dżwiżyno itp

 

 

WUKO ZAPCHANA KANALIZACJA NIECHORZE

 

 

Przy opisie czyszczenia wukiem chciałem opowiedzieć pewną sytuację która się wydażyła podczas czyszczenia kanalizacji właśnie wukiem w pewnej nadmorskiej miejscowości a dokładnie w Niechorzu. Byliśmy z kolei trzecią firmą w przeciągu tygodnia która czyściła wukiem kanalizacje. Właściciel pensjonatu był mocno zdenerwowany i ostro podłamany kilkanaście pokoi z turystami a część budynku bez sprawnej kanalizacji nie ma się co zresztą dziwić, chyba każdy by się tak zachowywał w jego sytuacji. Pan pokrótce przedstawił nam cała sytuację. W skrócie chodziło o to, że co chwila się zapycha część budynku. Po krótkim namyśle stwierdziliśmy ze prawdopodobnie część kanalizacji była podłączona do głównego poziomu za sprawą prostego trójnika i gdy inne firmy czyściły kanalizacje od strony studni w stronę budynku najprościej mówiąc wąż ciśnieniowy wchodził w inna stronę. Musieliśmy to sprawdzić oczywiście kamerą żeby wykluczyć inne rzeczy. Nasza kamera firmy ridgid compact 2 z nadajnikiem i lokalizatorem sprawdziła się w 100 procentach przeszła przez parę ostrych kolan i potwierdziła naszą wcześniejszą teorię. Kanalizacja nie była czyszczona, w rurach znajdował się piasek który nie pozwalał spływać papierom.

 

Tylko zachodziło pytanie jak wyczyścić tę część kanalizacji z koro innym firmom się nie udało. Postanowiliśmy od końca kanalizacji która nie odbierała przeciągnąć Przepychanie kanalizacji  szczecin i okolicesznurek a następnie wciągnąć wąż ciśnieniowy i wyczyścić kanalizację z piasku. Całe czyszczenie kanalizacji z piasku odbyło się za pomocą wuka i kamery ridgid compact 2. Właściciel pensjonatu z Niechorza przeszczęśliwy a my zadowoleni bardzo ze swojej pracy i z tego że daliśmy radę. Wyczyszczenie tej kanalizacji za pomocą wuka sznureczka kamery i maszyny elektrycznej zajęło nam trochę czasu ale lepsze to niż kłucie posadzki , a zajęło nam to cztery godzinki.

Dlatego też zachęcam do skorzystania z naszych usług.

Czyścimy kanalizację Wukiem Spiralą elektryczną oraz robimy videoinspekcję kamerą ridgid compact 2 z lokalizatorem NaviTrack scout w Szczecinie i okolicach jak również. Przepychamy, Udrażniamy i Czyścimy Kanalizację w Międzyzdrojach, , Dziwnówku, Międzywodziu,Trzęsaczu, Rewalu, Niechorzu, Pogorzelicy Mrzeżynie Dżwirzynie itp.

 

WUKO-CZYSZCZENIE CIŚNIENIOWE

13 września 2018

           792-06-08-12

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

SZCZECIN I OKOLICE   792-06-08-12

           792-06-08-12

przepychanierur@onet.pl

 

POGOTOWIE KANALIZACYJNE KONTAKT  792-06-08-12