Pozostałości po remoncie a problem z kanalizacją

 

 

  Zdarza się i to nawet często że podczas remontu są wrzucane pozostałości do kanalizacji i tu chciałem opisać kilka sytuacji które się ostatnio zdarzyły a były ciekawe.

 Zapchana kanalizacja w domku jednorodzinnym  tylko nikt nie zdawał sobie sprawy, że aż do tego stopnia za miesiąc wprowadza się właściciel, a woda przestaje schodzić i  stoi w łazience  po brzegi. Po inspekcji kamerą pokazuje się kawał cementu jak to usunąć jeśli  jest prawie wielkości średnicy rury. Prace trwały około 6 godzin czyściliśmy zarówno wukiemm  jak i maszyną elektryczną ze specjalnymi końcówkami do rozbijania cementu w rurach. Operacja się udała a właścicielka tylko się upewniła w tym, że dobrze zrobiła zmieniając ekipę wykonawców. 

Kolejnym ciekawym przypadkiem było namierzanie za pomocą nadajnika przebiegu instalacji sanitarnej nowo wybudowanego domku, gdyż nagle po tygodniu pojawiły  się problemy z kanalizacją. Problemem nie był żaden zator ale  wykonawca zapomniał podpiąć się do szamba biorąc oczywiście pieniądze i znikając.

Wydaje mi się, że ciężko jest z wykonawcami a dobrych fachowców jest coraz mniej dlatego przy remontach jak i  budowie lepiej szukać kogoś z doświadczeniem. Poniżej znajdują się zdjęcia z tego co znależliśmy ostatnio po ekipach budowlanych. W razie problemów polecamy się. Pogotowie kanalizacyjne Szczecin 

 

 

Udrażnianie kanalizacji po remoncie

20 stycznia 2020
Przepychanie rur Szczecin  z cementu wlanego do kanalizacji podczas remontu

           792-06-08-12

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

SZCZECIN I OKOLICE   792-06-08-12

           792-06-08-12

przepychanierur@onet.pl

 

POGOTOWIE KANALIZACYJNE KONTAKT  792-06-08-12