Czyszczenie kanalizacji, Udrażnianie rur. Nowinki technologiczne na rynku kanalizacyjnym.

 

 

 

 

 

Pogotowie kanalizacyjne Wuko. Przepychanie rur Szczecin,  elektrycznie, ciśnieniowo a w razie problemów namierzanie kanalizacji frezowanie zadymianie rur za pomocą specjalistycznych maszyn. 

  Mimo sytuacji na rynku spowodowanej koronowirusem staramy się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Ostatnimi czasy przez czołową firmę  amerykańską  ridgid zajmującą się produkcją maszyn do udrażniania, czyszczenia i przepychania rur zostały wypuszczone na rynek  nowe maszyny flexShafty. My w swojej ofercie posiadamy jedną z tych oto maszyn. W przeciwieństwie do maszyn typu Rems  żmijka jest bardzo giętka i przy słabszych zatorach i mniejszych średnicach spisuje się doskonale. Rury kanalizacyjne  fi 32, fi 40 i fi 50 bardzo fajnie się czyści tego właśnie bPrzepychamy rury Szczecin, udrażniamy kanalizację ridgid flexshaft łancuszek do rozbijania tłuszczy w kuchni, łazience. Pogotowie kanalizacyjne Szczecinrakowało na naszym rynku. Oczywiście wszystko ma swoje granice możliwości zwłaszcza przy małych średnicach a gdy rury zawaliły się chemią granulowaną znanej firmy to  nawet młotek nie może rozbić tego zatoru.

 

 

 

 

Większe średnice rur już dają większe możliwości sztywniejsze sprężyny i mocniejsze końcówki są w stanie rozwalać skały w kanałach. Przepychanie rur staje o wiele prostsze i nie trzeba się tyle męczyć maszyna Ridgid K-1500 poniżej. Ta maszyna można powiedzieć że niszczy wszystko co stanie jej na drodze to istny czołg do udrażniani kanalizacji. Ostatnimi czasy mieliśmy taką sytuacje gdzie w Szczecinie wuko maszyna ciśnieniowa  nie była w stanie poradzić sobie z udrożnieniem kanalizacji. Maszyna Ridgid K-1500 spisała się wyśmienicie. Sprawdzenie kamerą oczywiście tej samej firmy ridgi i praca zakończona. Dobrze wykonana praca równa się uśmiech i zadowolenie  klienta z wykonanego zlecenia.Pogotowie kanalizacyjne wuko Szczecin przepychamy rury, udrażniamy kanały, zadymiamy kanalizację robimy video inspekcie

 

 

 

 Działając na rynku Szczecińskim i jego okolicach  jako Pogotowie kanalizacyjne można spodziewać się naprawdę różnych sytuacji i oto taka ciekawostka. Pręt m10 w kanalizacji pozostawiony podczas próby udrożnienia przez lokatora miał być jeden zrobiło się 4. Poniżej filmik, a w razie problemów polecamy się.

 

 

 

Przepychanie rur Szczecin i okolice.

Pogotowie kanalizacyjne  Wuko Szczecin. Przepychanie rur udrażnianie zapchanej kanalizacji, inspekcja kanalizacji.
12 stycznia 2021

           792-06-08-12

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

SZCZECIN I OKOLICE   792-06-08-12

           792-06-08-12

przepychanierur@onet.pl

 

POGOTOWIE KANALIZACYJNE KONTAKT  792-06-08-12