Kamera do inspekcji kanalizacji jaką używam w swojej pracy w Szczecinie i jego okolicach jest to profesjonalne urządzenie firmy ridgid model compact 2 wysokiej rożdzielczości posiada w sobie nadajnik który dzięki specjalnemu lokalizatorowi navitrack scout firmy ridgid jest w stanie zlokalizować miejsce w którym dochodzi do zatykania się kanalizacji, gdzie zwykłe udrożnienie zapchanej kanalizacji nie wystarcza. Kanalizacja po prostu się załamała uszkodziła podczas budowy czy wrosły się korzenie. Dzięki kamerze jesteśmy w stanie dowiedzieć się co się stało z kanalizacją oraz namierzyć  jej przebieg bez kucia oraz ewentualnie znależć newralgiczne miejsce.

 

 

przepychanie rur wuko szczecin i okolice

 

 

 

Działając jako pogotowie kanalizacyjne w szczecinie i okolicy często w swojej pracy mamy do czynienia z uszkodzonymi rurami. Podczas czyszczenia kanalizacji wukiem czy elektryczną spiralą zdarza się, że w kanalizacji znajduje się piasek kawałki kamieni czy korzenie jest to już powód aby zasugerować klientowi, że można by było użyć kamery do kanalizacji zwłaszcza, że  pogotowie kanalizacyjne pojawia się coraz częściej w domu.

 Oprócz kamery ridgid do inspekcji kanalizacji posiadamy również kamerę firmy rems. Kamery nasze mogą być używane zarówno do rur kuchennych jak również do rur głównych poziomych na zewnątrz budynków od fi 50 do fi 300.

 

 Gdy macie państwo problem z zapchanym zlewem, zapchaną toaletą czy wybijającą studzienką kanalizacyjną  nasze Pogotowie kanalizacyjne szczecin i okolice  służy pomocą.

Kamera do wideo inspekcji kanalizacji Szczecin i okolice

15 października 2018

           792-06-08-12

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

SZCZECIN I OKOLICE   792-06-08-12

           792-06-08-12

przepychanierur@onet.pl

 

POGOTOWIE KANALIZACYJNE KONTAKT  792-06-08-12